Uruchamiamy dla Państwa nową usługę w postaci konsultacji przed kredytowych. Oferta skierowana jest do osób, które planują w najbliższym czasie zakup mieszkania lub budowę domu (zakup projektu) i chcą określić swoją potencjalną zdolność kredytową.

W tym zakresie weryfikujemy bieżącą sytuacją finansową – na poziomie dochodów oraz kosztów w postaci kredytów, ewentualnych poręczeń lub alimentów. Na tej podstawie określamy kwotę do której dany klient może poszukiwać nieruchomości, zakładając planowany wkład własny. Dla osób tego wymagających; weryfikujemy także Bazę Informacji Kredytowej, aby potwierdzić jakość dotychczas obsługiwanych zobowiązań, co ma wpływ na podjęcie pozytywnej decyzji kredytowej.

Oczywiście ostatecznym potwierdzeniem możliwości sfinansowania danej nieruchomości jest decyzja finansowa, a następnie umowa kredytowa. Natomiast tak szeroki zakres analizy przeprowadzonej przez naszych specjalistów daje naszym klientom konkretną odpowiedź co do szans i ewentualnych zagrożeń w procesie kredytowym.