Jeżeli potrzebujesz dodatkowego finansowania z Banku, ale z racji specyfiki wykonywanego zawodu lub pozycji społecznej zależy Ci na prywatności to wychodzę naprzeciw Twoim potrzebom.

Korzystając z moich usług nie musisz dzielić się poufnymi informacjami z przypadkowymi ludźmi w placówkach dużych banków. Rozumiem potrzeby moich klientów, dlatego zapewniam całkowitą dyskrecję rozmów zagwarantowaną podpisaniem umowy o poufności.

Na podstawie profesjonalnej wiedzy i wieloletniego doświadczenia oferuję kompleksową obsługę potrzeb finansowych. Każdego klienta traktuję w sposób zindywidualizowany, co za tym idzie przewiduję możliwość zorganizowania spotkania w miejscu wyznaczonym przez Ciebie.

Mogę przedstawić wachlarz wszystkich dostępnych na rynku ofert, więc nie trzeba powtarzać tej samej historii w każdym z Banków oddzielnie tracąc cenny czas. Mam opracowaną metodykę weryfikacji ofert Bankowych, przez co czas spędzony nad licznymi warunkami skracam do potrzebnego minimum na korzyść dogłębnego zrozumienia intencji klienta.

Moje motto brzmi: tylko moi klienci wiedza co dla nich zrobiłem, dlatego nie zamieszczam w portfolio ich tożsamości. Może kiedyś sam się tego dowiesz, ale nie ode mnie lub być może sam polecisz mnie właśnie z tego powodu.

Zapraszam do kontaktu
Ryszard Oczoś